Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Nejčastěji uváděné piktogramy

 

Svršek - vrch
Podšívka
Podešev

 

Useň
Povrstvená useň
Textílie
Synthetics

 

Jaká je vhodná péče o obuv ANATOMIC ?Svrchní část bot ANATOMIC STARTER/NATURAL CANVAS a přezůvek pro děti je ze 100% bavlny. Můžeme doporučit použití bezbarvé univerzální impregnace na textil pro zvýšení odolnosti proti zašpinění, voděodolnosti, barvostálosti. Boty je možné krátce neinvazivně prát v ruce s teplotou vody do 30°C, praním ale svršek může ztrácet barvu. Boty se nesmí sušit na přímém slunci ani v přímé blízkosti topení. K ošetřování můžeme doporučit použití pěnových sprejů, které čistí do hloubky a oživují barvy.

ANATOMIC NATURAL ALL-YEAR ECO mají svršek z eko-kůže. Boty je vhodné čistit vlhkým čistým bavlněným plátnem.

ANATOMIC NATURAL ALL-YEAR mají svršek z přírodní kůže potažené polyuretanovou fólií. Boty je vhodné čistit vlhkým čistým bavlněným plátnem. Kožené boty je vhodné ošetřovat bezbarvým krémem na kůži.

ANATOMIC NATURAL WATER – REPELLENT mají svršek z bavlny s laminovanou voděodolnou membránou. Pro zvýšení voděodolnosti a odolnosti proti nečistotem doporučujeme boty impregnovat univerzální bezbarvou impregnací ve spreji. Boty je vhodné čistit vlhkým čistým bavlněným plátnem.

Boty ANATOMIC STARTER MESH mají svrchní část z polyesteru, tzv. „3D síťoviny“. Boty je možné pro zvýšení odolnosti impregnovat vhodnou bezbarvou impregnací, nicméně použití impregnace rozhnodně není nezbytné. Boty lze prát v automatické pračce na nízké otáčky s teplotou vody 30°C. Boty je nezbytné prát v sáčku na spodní prádlo. Před samotným praním je třeba vyhátnout vnitřní vložku. Boty není vhodné sušit na přímém slunci ani v přímé blízkosti topení.

ANATOMIC STARTER WATER – REPELLENT mají svršek z bavlny s laminovanou voděodolnou membránou. Pro zvýšení voděodolnosti a odolnosti proti nečistotem doporučujeme boty impregnovat univerzální bezbarvou impregnací ve spreji. Boty je vhodné čistit vlhkým čistým bavlněným plátnem.

Svršek bot ANATOMIC STARTER WATER – RESISTANT z materiálu onDura® zajišťuje výbornou voděodolnost především pak v kombinaci s použitím nanoimpregnačních sprejů. Boty je vhodné čistit vlhkým čistým bavlněným plátnem.

 

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz